top of page
my-).jpg

O NAS

DOBROSTANY

Zapraszamy do naszego gabinetu psychologicznego. W Dobrostanach pracujemy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Wspieramy świeżo upieczonych rodziców w odnalezieniu się w nowej roli, w zrozumieniu i zbudowaniu więzi z dzieckiem. Towarzyszymy w pracy nad dobrymi relacjami w rodzinie. Pomagamy mierzyć się z trudnościami i wyzwaniami osobistymi.
Ważne są dla nas takie wartości jak : akceptacja, ciekawość, empatia, szacunek, bliskość, wolność.

o nas: O mnie
Asia.jpg

mgr Joanna Zalewska

Psycholog, terapeuta. Prowadzi konsultacje, psychoterapię indywidualną i rodzinną, zajęcia wspierające rozwój.  Od lat związana z Wielkopolskim Towarzystwem Terapii Systemowej. Zrealizowała cykl szkoleń w ramach kursu podstawowego, zaawansowanego, doświadczeń własnych, superwizji, udziału w grupach dyskusyjnych oraz szkoleniach, niezbędnych do uzyskania Certyfikatu Terapeuty oraz Doradcy Systemowego. Od 2014 członek nadzwyczajny WTTS. Absolwentka wielu kursów i szkoleń. Więcej o Joannie : http://joannazalewska.pl/kim-jestem

o nas: Obraz
julka.jpg

mgr Julia Adaszewska

Psycholog. Pracuje z rodzicami i dziećmi, szczególnie tymi w wieku 0-6, prowadzi konsultacje, diagnozy, wsparcie. Bliskie są jej wartości i założenia rodzicielstwa bliskości i porozumienia bez przemocy (NVC), postawa akceptacji i nieoceniania, szukanie potrzeb stojących za zachowaniami, dbanie o równowagę. Absolwentka licznych szkoleń i kursów, m.in. Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii ( NVC), Szkoły Konsultacji dla psychologów Agnieszki Stein i Małgorzaty Stańczyk, Self - regulation dla specjalistów, studiów podyplomowych Stosowana Analiza Zachowania -przygotowanie do pracy z osobami z zaburzeniami rozwoju i zachowania, NBAS -Skala Oceny Zachowania Noworodka. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, szkołach i przedszkolach,  Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.
Prywatnie mama trójki dzieci.

o nas: Obraz
Marta.jpg

mgr Marta Kubiak

Psycholog, diagnosta, kurator społeczny, członek  Zespołu Interdyscyplinarnego do spraw  Przeciwdziałania Przemocy w Poznaniu.Od wielu lat pracuję z  dziećmi i ich rodzicami w Zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Poznaniu. W Dobrostanach zajmuję się poradnictwem psychologicznym, wsparciem rodziców borykających się z trudnościami wychowawczymi, oraz  chcących poszerzać swoje kompetencje rodzicielskie. Specjalizuje się w diagnozie problemów oraz zaburzeń dzieci w wieku 3-14 lat. Posiadam 20 letnie doświadczenie w diagnostyce psychologicznej zespołu nadpobudliwości psychoruchowej( ADHD), deficytów koncentracji uwagi oraz niepowodzeń szkolnych.

 Swoją pracę poddaje regularnej superwizji, a warsztat pracy doskonalę poprzez udział w specjalistycznych kursach, konferencjach naukowych oraz szkoleniach.

o nas: Obraz
bottom of page